Aktualności Aktualności

Zima w lese

Zima to także dobry czas na wyprawy do lasu! Serdecznie zapraszamy do odwiedzin Regionalnego Leśnego Ośrodka Edukacji Leśnej w Ustroniu i do spotkań z leśnikiem!

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w akcji "Zima w lesie"

Jeżeli w okresie ferii zimowych (16. stycznia do 24. lutego) będziecie Państwo przebywać w Beskidzie Śląskim, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Ośrodka edukacyjnego, który mieści się na ul. Turystycznej 7 w Ustroniu Jaszowcu.

Rodziny i turystów indywidualnych zapraszamy w każdy wtorek i czwartek o godzinie 10:00. 

Grupy zorganizowane - wycieczki, zimowiska, półkolonie - zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym edukatorem leśnym, Wiktorem Naturskim (668 165 112) lub z nadleśnictwem (33 854 35 21) w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu spotkania i określenia zakresu działań edukacyjnych.

W ośrodku edukacyjnym "Leśnik" możecie Państwo zwiedzić ciekawe ekspozycje przyrodnicze i zapoznać się z najistotniejszymi wyzwaniami, przed którymi stają beskidzcy leśnicy. Jeżeli pozwoli na to pogoda i warunki, wybierzemy się także na wspólny spacer po lesie, gdzie porozmawiamy o tym, co w zimie w lesie piszczy.

Zapraszamy serdecznie!